Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı 2020

Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı

Afyon Belediyesi’ne iş başvurusu yapmak için sayfamızdan Afyon Belediye’sinin tarihçesini inceleyin, devamında Afyon Belediyesi Personel ilanları ve Afyon Belediyesi İşçi Alımı haberlerine ait linki bulabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı

Afyonkarahisar Belediyesi İş İlanları

Afyonkarahisar, ilk çağ medeniyetlerinin yerleşim yaptığı ve Türklerin sıkça kullandığı bir bölge olarak ülkemizin sınırları içerisinde yer alır. Bölgenin tarihi yapıları, aynı zamanda yer altı zenginlikleriyle beslenir. Bu da bölgeye birbirinden farklı ticaret alanı katar. Aynı zamanda yer üstün zenginliğini dahi bölge içerisinde görebilir ve bölgenin ne denli muhteşem bir yer olduğunu yeniden keşfedebilirsiniz.

Afyonkarahisar Merkez Belediyesi, belediye bünyesinde görevlendirmek üzere farklı vasıflara sahip olan bireyleri personel dahilinde kabul eder. Elbette her pozisyon için farklı nitelikler, yetenekler ve hedefler aranarak yapılacak işin kalitesi düşünülür.

Merkez Belediyesi: avukat, mimari personel, muhasebeci, sosyal yardımlaşma personeli alımları yapacak ve mevcut kalitesini artırmaya çalışacaktır. Bunun için belediyeye ulaşabilir; yahut e-posta yoluyla durumu öğrenebilirsiniz.

 
 

Paylaş 
 
 

16 Comments

 
 

Leave a Reply