Adel İş Başvurusu ve İş İlanları 2018

Adel

Adel İş Başvurusu

Adel firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Adel yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Adel iş ilanları mevcuttur.

ADEL KALEMCİLİK ‘de İşe Alma ve Yerleştirme –  OryantasyonPerformans YönetimiEğitim ve GeliştirmeKariyer Yönetimiİş DeğerlendirmeÜcret Yönetimi,  İnsan Kaynakları Sistemleri mevcuttur.

İnsan Kaynakları Sistemlerimizin süreçleri Anadolu Grubu Yetkinliklerini esas alarak uygulanmakta ve yetkinliklerin geliştirilmesi amaçlanarak yürütülmektedir.
Şirket Vizyonu Misyonu ve Stratejik İş planı doğrultusunda ihtiyaç duyulan iş gücü teminin de, Anadolu Grubu Yetkinlikleri dikkate alınarak, önce şirket içi kaynaklara sonra grup şirketlerine daha sonra da dış kaynaklara başvurulur.

İşe alınan tüm çalışanlara Organizasyonun Yapısı,  Çalışma İlkeleri, Şirket Politikaları, İş Sağlığı ve İş Güvenliği bilgileri ve İş Başı Eğitiminden oluşan geniş kapsamlı Oryantasyon Eğitimi verilir.

Çalışanlarımız için, Performans Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi Uygulamaları sonuçlarına göre Kişisel Gelişim ve Yetkinlik Geliştirme Eğitimleri, çalışanların Mesleki Bilgi ve Becerilerini Geliştirme Eğitimleri, ayrıca Çalışma Mevzuatı gereği eğitimler düzenlenmektedir.

İş ve Staj Başvuruları

Staj Koşulları: Zorunlu staj olmak şartı ile meslek lisesi ve üniversite öğrencilerine belli bir kontenjan dâhilinde staj imkânları sağlanmaktadır. Temel amaç öğrencilere iş başı deneyimi kazandırmaktır.

Staj Dönemi: Meslek Lisesi öğrencileri  Eylül – Haziran, üniversite öğrencileri Haziran – Eylül döneminde iş yerimizde staj yapmaktadırlar.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 

11 Comments

 • engin

  Evlere is veriyormusunuz

 • Orhan TAŞ

  Merhaba ben 29 yasındayım İstanbul kartal ikametim lise mezunuyum askerliğimi yaptım B ve E ehliyetım var şoför ve satış ve pazarlama bölümünde çalışmak istiyorum 05448969812 işe ihtiyacım var saygılarımla

 • bahriye korkmaz

  iş arıyorum.

 • Hafize BAYIRLI

  merhaba,
  Ben iş armaktayım yeni işten ayrıldım 1.5 sene lojistik te tercübem olmakta aref kullanıyorum mal kabul masa sorumluğunda görev yaptım.Yardımcı olursanız sevinirim teşekürler.

 • Samiye

  fabrikada çalışmak istiyorum

 • ÖZLEM SERAP ÇATAL

  MERHABA BEN İLAÇ FABRİKASINDA ÇALIŞIYORDUM AMA EV DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE ÇAYIROVA GEBZEYE TAŞINDIM BON SERVİSİM VAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM 1981 DOĞUMLUYUM İŞE İHTİYACIM VAR MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.0535 540 64 96 0535 702 80 24

 • yıldız

  acil işeihtiyacım var yardımcı olrsanız sewiniriim.

 • Gazi YILDIRIM

  mrb

 • gul koroglu(karabulut)

  Merhaba ben adel kalemcilige cv birakmistim ama tekrar birakmak istedim suan ise cok ihtiyacim var.irtibat no:05533736897

 • murat tümer

  1982 bursa doğumluyum B sınıfı eyliyetim var lise mezunuyum 1.75 bnoy 82 kg acil iş arıyorum 5056047369 tlfn ulaşabilirsiniz

 • zeynep Öztekin

  Merhaba, ben adel kalem fabrikasında çalışmak istiyorum yardimci olursanız çok memnun olurum.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir