Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2020

Adana Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Adana Çukurova’nın en büyük ve en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Sizlerde bu güzide şehirde iş bulmak ve çalışmak isterseniz Adana Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanlarına göz atmalısınız.

Adana Büyükşehir Belediyesi iş ilanları kapsamında genelde; geçici ve sezonluk işçi, temizlik işçileri, sözleşmeli personeller ve beden işçi alımı ilanlarını görebilirsiniz. Personel alımları iş ilanlarının niteliğine göre farklı kriterlerden oluşur.

Temizlik personeli ile beden işçisi için istenilen özellikler birbirinden farklı olabilmektedir
Adana Büyükşehir Belediyesi personel işçi alımlarının yanı sıra teknolojik gelişmeleri takip ederek kalkınmakta ve gelişmekte olan bir ildir. Bundan dolayı da belediye sürekli olarak işçi alımlarını devam ettirir.

Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Adana Türkiye’nin en kadim şehirleri arasında bulunur ve geçmişten aldığı sorumluluk ile geleceğe yol alırken oldukça yoğun nüfus popülasyonunu da ev sahipliği yapar. Şehrin: tarım, sanayi, turizm gibi birbirinden farklı gelir kalemleri bulunur. Bu kalemler, ayrı eğitim gruplarında yer alan sayısız yurttaşımıza iş imkanı tanır.

Adana Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde açılan personel boşluğunu doldurmak için yeni işçi alımlarına giderken; her mevki adına ayrı vasıflar talep eder.

Servis şoförü, aşçı, temizlik görevlisi, çağrı merkezi temsilcisi gibi ayrı iş grupları büyükşehir belediyesinin işçi alımı ilanında yer alır. Bu pozisyonlarda yer alabilmek adına büyükşehir ile irtibata geçmeniz gerekirken; telefon yoluyla bu işlemi yapabilirsiniz.

 
 

Paylaş 
 
 

57 Comments

 • filiz kocaman

  Merhabalar ben 01-04-1986 doğumluyum 4 yıllık kamu yönetimi mezunuyum adana seyhanda ikamet ediyorum belediyeniz bünyesinde çalışmak istiyorum tel:05442275779 şimdiden teşekkürlr

 • hasan mor

  E eyliyetliyim is istiyorum

 • mustafa arslan

  Selamun aleymun ben niğde camardi mahmatli koyu 1982 doğumluyum adim mustafa 1993 2006 yillari arasında ada ikametgah ettim 2000 yolunda cemalpasa da dolmuş duraginda dolmuş kullandim daha sonra 2006 yilin da kayseriye yerleştim orada yildirim beyazit hattındaddolmuş kullandim 2009 yilinda dolmuslarin kalkması ile dogalgazli ozel halk ootobüsü şehir içi yolcu tasimaciligi yaptim şuan da da 4 aydir bosum uygun görürseniz belediyede otobüs şoförü olarak ise başlamak istiyorum tel0542 800 95 97

 • SALİH BÜYÜLÜ

  SAYIN BAŞKANIM BEN CİHADİYE KÖYÜNDEN OTURUYORUM NE ZAMANDIR İŞ ARIYORUM MESLEGİM ŞÖFÖRLÜK TÜR EGER BÜNYENİZ BÖYLE BİR İŞCİ ARIYORSANIZ NE OLUR BOŞ CEVERMEYİN ARZ EDERİM.

 • mehmet gözüalaca

  sayın başkanım bizleri zabıta yapacağızdiye uzman çavuşluktanedip de şimdide yüzümüze bakmıyorsunuz şu an işsisiz siz allahtan korkmuyormusunu 4 taneçoçuğum var şuan işbulamıyorum bize yardımedin başkanım

 • TEOMAN TEBERİK

  MERHABA BEN 23/11/1972 ADANA DOĞUMLU ADANA SEYHAN EMEK MAH.İKAMET ETMEKTEYİM HALEN ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI OTOBÜSLERDE ÇALIŞMAKTAYIM.E SINIFI EHLİYETİM+ SRC2 + SRC4 + PİSİKOTEKNİK + TOPLU TAŞIMA UYGUNLUK BELGELERİM BULNMAKTADIR.ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.GERĞİNİN YAPILMSINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM. tlf: 0544 955 73 09 ev no:4365463

 • TEOMAN TEBERİK

  MERHABA BEN 23/11/1972 ADANA DOĞUMLU ADANA SEYHAN EMEK MAH.İKAMET ETMEKTEYİM HALEN ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI OTOBÜSLERDE ÇALIŞMAKTAYIM.E SINIFI EHLİYETİM+ SRC2 + SRC4 + PİSİKOTEKNİK + TOPLU TAŞIMA UYGUNLUK BELGELERİM BULNMAKTADIR.ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.GERĞİNİN YAPILMSINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

 
 

Leave a Reply